Ürünler / Ahşap Bahçe Sandalyeleri

Art Ahşap Katlanır Sandalye

 

Online Satış İçin Tıklayınız

 

Ürün Özellikleri

 

Katlanabilir ahşap sandalye modellerinden olan art sandalye, oldukça konforlu olup, kol detayları ile de sizlerin ekstra rahat etmesi sağlanmıştır. Kafkas Garden mağazalarından satışa sunulan sandalye modeli oldukça kaliteli ve dayanımı çok yüksek olan İroko ağacından üretilmiştir. Bu ağaç diğer ağaç türlerine göre daha uzun süreli kullanımlar sağlar, yağmura ve kara karşı dayanımı oldukça yüksektir, kolay kolay deformasyon olmaz. Katlanır ahşap sandalye özellikle dış mekânlarınız için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Tüm hava koşullarında rahatlıkla sandalyenin kullanımını sağlayabilirsiniz. Hiçbir şekilde zarar görmeyen bu sandalye sizlere uzun yıllar boyunca kullanım imkânı sunacaktır. Katlanabilir oluşu ile de çok fazla yer kaplamaz. Balkon ve kış bahçelerinizde de rahatlıkla bu katlanabilir sandalye modelini kullanabilirsiniz.
Uzun Yıllar Problemsiz Kullanım İmkanı
Ahşap sandalye modeli boyut olarak da sizlere kolaylık sunar ve hantal bir görünümü yoktur. 58x68x95 cm’den oluşan sandalye klasik bir görünüme sahiptir ve her türlü mobilyanız ile uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Hammaddesi hidrofob özelliğe sahip olduğundan hiçbir şekilde kabarma ya da sararma gibi sıkıntılarla karşılaşmazsınız. Ayrıca güneş ışığına karşı da oldukça dayanıklıdır ve leke geçişi gözlenmez. Farklı görünümü ile mekanlarınıza değişik bir hava katacak olan Art sandalye modeli, hafif eğik sırt bölümü ile de sizlerin rahat edebilmesi için konforlu bir biçimde üretilmiştir. Bu şekilde bahçenizde konuklarınızı ağırlarken kişilerin rahat etmesini sağlayacaksınız. 
Art ahşap sandalye fiyatları olarak da sunduğu kalite ile doğru orantılı olarak ücretlendirilmiş olup, 792 TL’den satışa sunulmaktadır. Ahşap sandalyenin kol kısımları da sizlerin rahat edebileceği şekilde eğimli olarak tasarlanmıştır. Bu şekilde sizlerin mekanlarını daha da güzelleştirecek olan sandalye modeli ile zaman içerisinde konforunu sürekli arayacaksınız. Art katlanabilir sandalye hiçbir şekilde zamanla deformasyona uğramaz, kullanımında deformasyon olmaz. Sandalyenin yapımında kullanılan iroko ağacının sert, oldukça sık lifli dokusu sayesinde küflenme, haşerelere karşı dayanıklılığı dış mekanda tercih edilen yegane nedendir.

×

Ahşap Salıncak'a Hoşgeldiniz. Online iletişim için bizimle irtibata geçin..

WhatsApp İletişim