Ürünler / Ahşap Bahçe Sandalyeleri

Fine Comfort Kollu Katlanır Sandalye

 

Online Satış İçin Tıklayınız

 

Ürün Özellikleri

Fine Comfort Kollu Katlanır Sandalye

Dış mekânların vazgeçilmezleri her zaman ahşap masa ve sandalyelerdir. Hem ortama uyum sağlamaları ile hem de kullanım kolaylıkları ile sizlere pek çok avantajları bulunmaktadır. Ürünün en büyük özelliği katlanabilmesi ile çok fazla yer kaplamaması ve kolaylıkla taşınabilmesidir.  Kafkas Garden stoklarından satışa sunulan Fine Comfort katlanır sandalye rahatlığı ile de sizlere konforu sunmaktadır. Kolay kullanımının yanı sıra mekânlarınıza farklı bir hava katarak, daha şık görünmesine yardımcı olacaktır.
Ürün ahşap olmasına rağmen kullanılan kaliteli malzemelerden kaynaklı sizlere uzun ömürlü bir kullanım imkânı sunar. Aynı zamanda kötü hava koşullarında bile herhangi bir şekilde deformasyona uğramaz ve kabarma sıkıntısı ile karşılaşmazsınız. 
Ahşap sandalye modelleri arasında katlanabilir ve kollu oluşu ile de sizlere daha konforlu bir kullanım imkânı verirken kollarınızı da yaslayabileceğiniz alan imkanı sunar. Büyüklüğü ve genişliği ile de standart ölçülerde oluşu ile her türlü dış mekânlarda kolay kullanımı vardır. Tüm bahçe eşyalarınız ile uyum sağlayacak bir renge sahiptir. Arkaya doğru hafif eğimli yapısı ile de sizlere rahat bir oturuş sağlar.

Ürün Özellikleri
İroko- teak ağacından üretilen katlanır ahşap sandalye mukavemeti oldukça yüksek ve kalitelidir. Diğer ağaç türlerine göre dayanımı daha yüksek olan İroko-teak ağacı, ahşap sandalyelerinizin daha uzun ömürlü olması için tercih edilmiştir.  Bu ağaç hammadde olarak gemi yapımlarında dahi kullanılmakta olup, hidrofob özelliğe sahiptir. Yağmur, kar gibi hava koşullarında suyu emmez hiçbir şekilde deformasyona uğramaz. Fine Comfort kollu katlanır sandalye sizlerin köşe bahçe takımları ve masalarınız ile de uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiş, minimalist bir sandalye modelidir. Klasik görünümü ile sizlerim mekanlarınızın aurasını değiştirecek, otantik bir görünüm sağlayacaktır. Özellikle ahşap severler için oldukça kullanışlı bir modeldir.
Ürün Boyutları ve Fiyatları
60x65x90 cm ebatlarında üretilmiş olan ahşap katlanabilir sandalye modeli,  fiyat olarak da kalitesine uygun bir biçimde ücretlendirilmiştir. Ahşap sandalye fiyatları olarak bu model biraz daha yüksek bir fiyata sahip olsa da sizlere kaliteyi ve şıklığı sunarak, diğer modellere nazaran daha kazançlı bir kullanım imkânı vermektedir. Konfor açısından da sizlerin rahatını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

 

×

Ahşap Salıncak'a Hoşgeldiniz. Online iletişim için bizimle irtibata geçin..

WhatsApp İletişim