Ürünler / Ahşap Bahçe Sandalyeleri

Fine Kolsuz Ahşap Sandalye

 

Online Satış İçin Tıklayınız

 

Ürün Özellikleri

Fine Kolsuz Ahşap Sandalye

Kafkas Garden ’ın ürettiği ahşap katlanır sandalye kolsuz model sizlerin dar alanları için ideal boyutlarda olup, kolsuz oluşu ile de kolaylıkla katlanarak pek çok alanda muhafaza etmenizi sağlayacak bir modeldir. Fine kolsuz ahşap sandalye sizlerin tüm dış mekânlarını güzelleştirecek, klasik ahşap bir görünüme sahiptir. Özellikle doğa ile iç içe olmayı sevenler için ahşap sandalyenin Minimalist ve oldukça sade bir tasarımı vardır. Ahşap sandalye modelleri arasında kolsuz oluşu ile de en küçük masalarda bile çok fazla kişiyi ağırlamanıza yardımcı olur.
Konforlu Kullanım İmkanı
Fine ahşap katlanır sandalye kolsuz model, İroko-teak ağacından üretilmiştir ve bu ağaç oldukça dayanımı yüksek mukavemete sahiptir. Gemi gövdelerinin yapımında da tercih edilen bu ağaçtan üretilen ahşap sandalyenizi uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Tüm kötü hava koşullarında bile sandalyeniz hiçbir şekilde deformasyona uğramayacaktır. Sandalye yüzeyinde kabarma, çizilme gibi deformasyonlar oluşmaz, her türlü arazide, dış ortamda bu sandalye modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Katlanır ahşap sandalye modeli katlandığında oldukça az bir alan kaplar ve sizlerin alandan tasarruf etmenizi de sağlar. Bu şekilde sandalyenizi kullanımdan sonra rahatlıkla katlayarak saklayabilirsiniz. 
Sandalye Fiyatları
Yapım malzemesinden dolayı da bu ahşap sandalye oldukça konforludur, hiçbir şekilde sizleri rahatsız etmez, oval eğimli biçimde gelen sırt kısmı sayesinde dik oturmak zorunda kalmazsınız ve sırt ağrısına sebep olmaz. Uzun süre dış ortamda kaldığında da hiçbir şekilde deformasyona uğramaz. Yılda bir kez, teak yağı ile yağlamanız kusursuz bakımı için yeterlidir. Sadece bahçeleriniz için değil balkonlarda da bu sandalyeyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Katlanabilir oluşu ile dar mekanlarınız da bile kolay bir kullanım imkanı verir. Ahşap görünümü ile de sizlere oldukça şık mekanlar oluşturma imkanı verir. Ahşap sandalye fiyatları olarak da kalitesine uygun bir fiyattan satışa sunulmaktadır. Oldukça sağlam ve dayanıklı malzeme kullanımı ile sizlere hiçbir sıkıntı çıkartmadan kullanım imkanı vermektedir.

×

Ahşap Salıncak'a Hoşgeldiniz. Online iletişim için bizimle irtibata geçin..

WhatsApp İletişim