Ürünler / Ahşap Bahçe Sandalyeleri

Flex Kademeli Ahşap Sandalye

 

Online Satış İçin Tıklayınız

 

Ürün Özellikleri

Flex Esneyen Ahşap Sandalye Modeli

Flex ahşap sandalye ile bahçe ve balkonlarınız artık daha şık olacak. Kafkas Garden stoklarından satışı yapılan bu ürün ile dilerseniz yaslanın dilerseniz oturun. Şezlong durumuna yakın bir esneme sağlar. Sandalyede kullanılan metaller pirinçtendir ve asla paslanmaz. İroko ağacından imal edilmiş bu ürünümüz yağmur altında dahi kalsa hiç bir şekilde yıpranmaz, rengi solmaz. Bahçelerinizde veya dış mekanlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Kafkas Garden Flex Ahşap Sandalye, bahçe eşyalarında kaliteyi önemseyen kişiler için oldukça ideal bir ürün! Son derece kaliteli malzemelerden üretilmiş bu ahşap sandalye ile bahçe, balkon veya kamelyalarınızı son derece şık gösterebilir; dayanıklı ürünlere yaslanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Flex Ahşap Sandalye, esneme özelliğine sahip olan bir ürün olması sebebi ile diğer sandalyelere göre çok daha fazla rahat hareket imkanı sağlar. Bahçelerinizi süsleyen köşe takımınıza birebir uyacak olan ahşap görünümlü bu sandalyenin fiyatı 949 TL olmakla beraber, ürün kaliteli üretiminden ötürü herhangi bir kararma da yapmaz. Para verdiğiniz ürünü uzun süre kullanmak isteyenlerdenseniz, siz de firmamız ürünlerini tercih edip farkı bizzat gözlerinizle görebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Kafkas Garden Flex Ahşap Sandalye 60x70x110 cm'lik boyutları ile vücudunuz için son derece uygun olmakla beraber, her hava koşuluna dayanıklıdır. Yağmur ve kar altında rengi değişmeyen; koku yapıp çatlamayan bu sandalye İroko ağacının oyulup şekil verilmesi ile üretilmiş.

Kaliteli bir şıklık arayanlardansanız, aldığınız ürünün uzun ömürlü olmasını isteyenlerdenseniz, siz de Kafkas Garden Flex Ahşap sandalye almayı tercih edebilirsiniz. Sandalye üzerinde bulunan yan ürünler metal nitelikli olup, üretimde pirinç kullanılmıştır. Hem şık, hem de dayanıklı bir bahçe sandalyesi için siz de internet sitemizden alışveriş yapabileceğinizi unutmayın.

Tekli sandalyeler, oturma grupları ve dekorasyona dahil pek çok ürün için siz de sitemizi takip edebilirsiniz.

Flex Ahşap Sandalye Boyutları
60x76x110cm

×

Ahşap Salıncak'a Hoşgeldiniz. Online iletişim için bizimle irtibata geçin..

WhatsApp İletişim