Ürünler / Ahşap Bahçe Sandalyeleri

Nice Comfort (Kollu) Ahşap Sandalye

 

Online Satış İçin Tıklayınız

 

Ürün Özellikleri

Nice Comfort (Kollu) Ahşap Sandalye

Nice Comfort kollu sandalye modeli sizlerin tüm dış mekân mobilyalarınız ile uyum sağlayacak şekilde Minimalist bir tasarım ile üretilmiştir ve ahşap görünümü ile de doğal ortamlarla uyum için de olacaktır. Sadece dış mekânlar için değil, balkon ve kış bahçelerinde de rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir modeldir. Katlanabilir özellikte oluşu ile de en dar alanlara bile rahatlıkla sığar ve daha sonra muhafaza etmenizi de kolaylaştırır. Kollu oluşu ile de sizlere ayrıca bir konfor sağla. Oldukça rahat oluşu ile misafirlerinizle keyifli anlar yaşamanıza yardımcı olur. Arkaya doğru eğimli olan ahşap sandalye sırt kısmı ile de sizlere daha rahat bir oturuş pozisyonu sunar. Bu şekilde daha rahat dış mekanlarınızda vakit geçirebilirsiniz.
Kötü Hava Koşullarına Karşı En Yüksek Dayanım
Nice Comfort kollu ahşap sandalye, sizlere uzun süreli bir kullanım imkanı sunar. Her türlü hava koşullarına rağmen dışarıda kolaylıkla kullanımı bulunmaktadır. Yağmur ve kar sularına karşı da hidrofob özelliği sayesinde su geçirmez ve kolay kolay yıpranmaz, hiçbir şekilde kabarmaz. Güneş ışınlarına karşı da oldukça dayanıklıdır ve hiçbir şekilde sararma yapmaz. Katlanır ahşap sandalye modeli 58x65x92 cm boyutlarındadır ve her türlü mekana katlanabilir özelliği sayesinde kolaylıkla sığar.  Katlama sırasında kollarda yukarıya kalkar ve sizlerin alandan tasarruf etmesini sağlar. Ayrıca sandalyenin kol kısımları da sizlerin daha konforlu olmanız için özel olarak tasarlanmıştır.
Ahşap Sandalye Fiyatları
İroko-teak ağacından yapılmış olan ahşap sandalyenin dayanımı oldukça yüksektir. Özellikle bu İroko-teak ağaç türü oldukça mukavemetlidir ve hidrofob özellik taşır. Bu yönden de sandalyeniz kolay kolay deformasyona uğramaz. Ahşap sandalye fiyatları olarak da bu sandalye, kalitesine uygun bir biçimde fiyatlandırılmıştır. 676,00 TL ücreti olan ahşap sandalyenizi uzun yıllar kullanabilirsiniz, bu şekilde ekstra bir masraf yapmanıza ve yeni sandalye almanıza da gerek yoktur. Nice Comfort ahşap sandalye modeli özellikle konforlu oluşu ile dikkatleri çekmektedir ve sizleri rahatı için özel olarak tasarlanmıştır. Sandalyeniz katlanabilir ve klasik tasarımlı olduğu için de rahatlıkla her türlü bahçe mobilyasıyla uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Bakımı için yılda bir teak yağı ile yağlayabilirsiniz.

×

Ahşap Salıncak'a Hoşgeldiniz. Online iletişim için bizimle irtibata geçin..

WhatsApp İletişim