Ürünler / Ahşap Bahçe Sandalyeleri

Nice Katlanır Bahçe Sandalyesi

 

Online Satış İçin Tıklayınız

 

Ürün Özellikleri

Nice Katlanır Ahşap Sandalye Modeli

Nice İroko katlanır ahşap sandalye balkon ve bahçeleriniz için ideal ölçülerdedir. Katlanabilme özelliğiyle yeriniz pek müsait olmasa bile oldukça kullanışlıdır.
Bahçe mobilyaları genellikle hava koşullarına dayanıklı olsalar da birkaç yıl içerisinde deformasyona uğrarlar ve kullanımları zorlaşır. Bunun sebebi mobilyaların yapımında kullanılan ağaç türüdür. Nice katlanır ahşap sandalye modeli İroko ağacından üretilmiştir ve bu ağaç o kadar mukavemetlidir ki gemi gövdesi yapımların da bile kullanılmaktadır. Sadece mukavemeti ile de değil aynı zamanda hidrofob olma özelliği sayesinde de yağmur ve kar sularına karşı direnç gösterir. Ahşap sandalye modeli olan nice katlanır sandalye sizlere uzun süreli bir kullanım imkânı sunar.

Kullanım Özellikleri
Nice katlanır ahşap sandalye modeli, kolsuz olması ile sizlerin bahçenizde daha çok misafir ağırlayabilmenizi sağlar. Aynı zamanda katlanabilir oluşu ile de çok fazla yer kaplamaz ve en küçük alanlara bile kolaylıkla sığar, boyut olarak da sizlerin alandan tasarruf etmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmış olup, 45x65x92 cm boyutlarındadır. Klasik ve sade bir tasarımı oluşu ile de her türlü bahçe mobilyanıza uyum sağlayacaktır. Özellikle ahşap görünüm ile dış mekânlarınızı tamamlayacaktır. Balkon gibi mekânlarınızda da kolaylıkla kullanımını sağlayabilirsiniz, katlanabilir ahşap sandalye modeli binaların için de ahşap görünümü ile sizlere doğal bir aura oluşturacaktır. 
Ahşap Sandalye Fiyatları
Nice katlanır bahçe sandalyesi, İroko ağacından üretildiği için oldukça kaliteli bir mobilyadır ve fiyatı da bu doğrultuda diğer sandalye modellerine göre biraz daha yüksektir. Ahşap sandalye fiyatları olarak nice modeli 582,00 TL üzerinden bir fiyattan satışa sunulmaktadır. Bu sandalye modeli konforlu oluşu ile de sizleri rahat ettirecektir. Özellikle sırt bölgesinin eğimli oluşu ile sizlere daha rahat bir oturma şekli sunmaktadır. Dik bir oturma pozisyonu yerine belinizi boşlukta bırakmadan, oval şekilde gelen arka kısmı sizlerin daha konforlu bir şekilde saatler geçirmenizi sağlayacaktır. Özel olarak monte edilmiş parçalardan oluşan sandalyeniz her türlü ağırlığa karşı da dayanım gösterir. Nice katlanır bahçe sandalyesi uzun süreli olarak dışarı da kalsa da hiçbir şekilde renk değişikliğine uğramaz, güneş ışınlarına karşı dayanım gösterir sararma yapmadan ilk günkü gibi kullanımına devam etmenizi sağlar. Aynı zamanda ıslandığında da kabarma yapmaz.

×

Ahşap Salıncak'a Hoşgeldiniz. Online iletişim için bizimle irtibata geçin..

WhatsApp İletişim