Hakkımızda

Firmamız 1998 tarihinden bu yana ahşap işleme, ağaç ev, serender, veranda, kamelya, anahtar teslimi Ahşap Ev yapımı, bahçe mobilyaları üretim ve toptan pazarlama ağı ile profesyonel olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Ahşap denilince aklımıza ilk gelen, çok sağlıklı ve beton ömründen daha uzun ömürlü olduğudur. Fakat ahşabın bakım ve üretim aşamasının diğer inşaat malzemelerine göre pahalı olması bizleri ahşaptan soğutarak, sağlıksız ve bir o kadar da dayanıksız materyallere yöneltmektedir.

Bu düşünce çok yanlış bir düşünce olmasına karşın, eksik bilgilenme nedeni ile, ahşap hayatımızdan hızlı bir şekilde uzaklaşmaktadır.

Ahşap malzemeler beton, çelik ve diğer malzemelere nazaran daha fazla dayanıklıdır dersek şaşırmamalıyız. Nasıl her materyali yerli yerinde kullanmak zorunda isek ahşap malzemelerimizi de yerli yerinde kullanmak gerekir.Nerede hangi ağacı nasıl kullanmamız gerektiği, hangi ağacın dış cephe şartlarına uygun olduğunu, hangi ağacın fırınlanıp fırınlanmayacağını veya kaç derecede fırınlanacağını, emprenye koşulları ve kullanımını, ağaç biçilmesini, dahası ağacı tanımamız halinde inanınız ki ahşap hayatımızın bir parçası olacak ve sağlıklı, doğal bir malzeme ile iç içe yaşamak bizleri çok daha mutlu kılacaktır.

Firmamız, dedelerimizden gelen ağaç ustalığı ve ağaç ile yaşantımızı harmanlayıp uzun bir süredir ağaç işliği ve kullanımı ile piyasada çok üst düzeylerde bir konumda olmanın da haklı gururundadır. Tüm personelimiz ahşap konusunda uzman , uzun yıllar beraberce emek verdiğimiz birliktelik ile sizlere çeşitli mobilya ve sıcacık mekanlar üretmektedir.

Türkiye genelinde sayamayacağımız kadar çok değişik mekan ve yerlerde eserlerimiz yıllardır sapasağlam ayaktadır. En küçük bir aksaklık veya bozulma karşısında müşterilerimizi üzmeden, sorunlarını ivedilikle Türkiye’nin neresinde olursa olsun 2 iş günü içerisinde çözmek ise başlıca görevimizdir.

Yıllardır üretim aşamasının bizlere verdiği tecrübeler ile son 12 yıldır bahçe mobilyası üretim ve toptan satışına yönelen firmamız, ülkemizin başlıca firmalarına, ahşap bahçe mobilyası ve ahşap salıncak üretimini ve toptan satışını gerçekleştirmektedir.

Çalıştığımız tüm ağaçlarımız fırınlı olarak fabrikamıza gelerek, tasarım tescili firmamıza ait olan ürünlerimizi tüm yurda bayiler aracılığı ile ulaştırmaktayız.

Bünyemizde bulunan 12.000 m2 kapalı ahşap işleme-katrak-fırın-depolama fabrikamızın yanında 400m2 kesim-biçim ve 250 m2 zımpara-boya-montaj bölümlerimiz, 1000 m2 satış-teşhir alanımız ile birlikte toplam 13.650 m2 üretim ve satış alanına sahip olmamız kurumsallaşmamızın, lojistik olarak bayilerimizin sezon ortasındaki mal yokluğu korkusunu da sona erdirmenin en büyük göstergesidir.

 


Arslan Akçay

Kroki

İLETİŞİM FORMU

×

Ahşap Salıncak'a Hoşgeldiniz. Online iletişim için bizimle irtibata geçin..

WhatsApp İletişim