Ürünler / Sandalyeler

IROKO KAFKAS KOLSUZ SANDALYE

Online Satış İçin Tıklayınız

Ürün Özellikleri

Nice Katlanır Ahşap Sandalye Modeli

Nice İroko katlanır ahşap sandalye balkon ve bahçeleriniz için ideal ölçülerdedir. Katlanabilme özelliğiyle yeriniz pek müsait olmasa bile oldukça kullanışlıdır.

Bahçe mobilyaları genellikle hava koşullarına dayanıklı olsalar da birkaç yıl içerisinde deformasyona uğrarlar ve kullanımları zorlaşır. Bunun sebebi mobilyaların yapımında kullanılan ağaç türüdür. Nice katlanır ahşap sandalye modeli İroko ağacından üretilmiştir ve bu ağaç o kadar mukavemetlidir ki gemi gövdesi yapımların da bile kullanılmaktadır. Sadece mukavemeti ile de değil aynı zamanda hidrofob olma özelliği sayesinde de yağmur ve kar sularına karşı direnç gösterir. Ahşap sandalye modeli olan nice katlanır sandalye sizlere uzun süreli bir kullanım imkânı sunar.

Kullanım Özellikleri

Nice katlanır ahşap sandalye modeli, kolsuz olması ile sizlerin bahçenizde daha çok misafir ağırlayabilmenizi sağlar. Aynı zamanda katlanabilir oluşu ile de çok fazla yer kaplamaz ve en küçük alanlara bile kolaylıkla sığar, boyut olarak da sizlerin alandan tasarruf etmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmış olup, 45x65x92 cm boyutlarındadır. Klasik ve sade bir tasarımı oluşu ile de her türlü bahçe mobilyanıza uyum sağlayacaktır. Özellikle ahşap görünüm ile dış mekânlarınızı tamamlayacaktır. Balkon gibi mekânlarınızda da kolaylıkla kullanımını sağlayabilirsiniz, katlanabilir ahşap sandalye modeli binaların için de ahşap görünümü ile sizlere doğal bir aura oluşturacaktır. 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ:

45x65x92 cm

 

×

Ahşap Salıncak'a Hoşgeldiniz. Online iletişim için bizimle irtibata geçin..

WhatsApp İletişim